Görüntüler Kan Dondurdu! Ağızlıksız Gezdirilen Pitbull Vatandaşlara Saldırdı: Her Yer Kan Revan içinde

Başıboş köpek sorunu her geçen artarken sahipli ve tasması olan köpeklerle ilgili haberler de gelmeye devam ediyor. Sürü halinde gezen sahipsiz köpekler için çoğu vatandaş toplatılması gerektiğini vurgularken çoğu vatandaş da hayvanların uyutulacağını söyleyip toplatılmaması gerektiğini savunuyor.

Geçtiğimiz günlerde de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bakan ve bürokratlardan sokak köpekleri hakkında bilgi aldığı ve kurmaylarına “Daha ne bekliyorsunuz, adım atın, çok şikayet alıyoruz” diye kızdığı öne sürüldü.

Bu iddia sonucu yine sosyal medyada halk ikiye bölündü. Sürü halinde gezen başıboş köpeklerin yoldan geçenlere saldırması hayati tehlike yaratırken bir kısım insan köpeklerin sokaklardan toplatıldığı zaman uyutulacağını savunuyor.

KADIKÖY’DE ORTALIK KAN REVAN İÇİNDE

Geçtiğimiz gün İstanbul’un göbeği Kadıköy’de de çok konuşulacak bir olay yaşandı. Ağızlıksız gezdirilen pitbull cinsi köpek yoldan geçenlere saldırdı. Kısa süre içerisinde kan revan içinde kalan sokaklar savaş alanına döndü. Yaralanan vatandaşı yoldan geçenler kurtardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir